Ministrul Energiei, Bogdan Ivan, a anunțat marți o primă soluție pentru sistemul de termoficare al Bucureștiului, în contextul problemelor persistente legate de furnizarea căldurii și a apei calde.
Reclamă
Ministrul Energiei, Bogdan Ivan, a anunțat marți o primă soluție pentru sistemul de termoficare al Bucureștiului, în contextul problemelor persistente legate de furnizarea căldurii și a apei calde.