Ministrul Economiei, Irineu Darău, a declarat joi, 22 ianuarie, că, în prezent, industria românească plătește taxe de 46 de milioane de euro pentru a exporta către America de Sud.
Ministrul Economiei, Irineu Darău, a declarat joi, 22 ianuarie, că, în prezent, industria românească plătește taxe de 46 de milioane de euro pentru a exporta către America de Sud.