Gigantul tehnologic Apple a pierdut titlul de cea mai valoroasă companie din lume, după ce a fost depășit de Microsoft.
Reclamă
Gigantul tehnologic Apple a pierdut titlul de cea mai valoroasă companie din lume, după ce a fost depășit de Microsoft.