Miercuri, Iunie 24

Medici și asistenți din spitalele din Capitală, trimiși în comisia de disciplină în urma controalelor efectuate după tragedia de la Iași. Care este motivul

Medici și asistenți din spitalele din Capitală, trimiși în comisia de disciplină în urma controalelor efectuate după tragedia de la Iași. Care este motivul

Medici și asistenți și infirmiere din mai multe spitale din București au fost trimiși în comisia de disciplină, în urma mai multor controale efectuate după tragedia de la Spitalul „Sfânta Maria” din Iași.

Reclamă
Reclamă