„Toți cei care încalcă legea poluează comunitățile și vor răspunde pentru faptele lor”, a transmis miercuri, 5 noiembrie, ministrul Mediului, Diana Buzoianu, după o acțiune amplă în județul Dâmbovița.
Reclamă
„Toți cei care încalcă legea poluează comunitățile și vor răspunde pentru faptele lor”, a transmis miercuri, 5 noiembrie, ministrul Mediului, Diana Buzoianu, după o acțiune amplă în județul Dâmbovița.