Câteva sute de angajaţi ai Şantierului Naval Damen Mangalia continuă vineri, 20 martie, pentru a doua zi consecutiv, să protesteze în curtea societăţii, oamenii fiind nemulţumiţi că nu şi-au primit salariile de peste trei luni.
Reclamă
Câteva sute de angajaţi ai Şantierului Naval Damen Mangalia continuă vineri, 20 martie, pentru a doua zi consecutiv, să protesteze în curtea societăţii, oamenii fiind nemulţumiţi că nu şi-au primit salariile de peste trei luni.