Pentru a-i prinde pe cei care aruncă deșeuri ilegal, Garda de Mediu folosește drone pentru a-i filma din aer. În județul Bihor, aparatele au fost ridicate și au detectat deja primele încălcări ale legislației.
Reclamă
Pentru a-i prinde pe cei care aruncă deșeuri ilegal, Garda de Mediu folosește drone pentru a-i filma din aer. În județul Bihor, aparatele au fost ridicate și au detectat deja primele încălcări ale legislației.