Un bărbat în vârstă de 70 de ani a fost amendat cu 1.000 de lei după ce şi-a fotografiat buletinul de vot la alegerile locale pentru Primăria Costineşti.
Reclamă
Un bărbat în vârstă de 70 de ani a fost amendat cu 1.000 de lei după ce şi-a fotografiat buletinul de vot la alegerile locale pentru Primăria Costineşti.