Miercuri, Iunie 24

Fostul director Romsilva acuzat că a dat prime de milioane vrea din nou șefia regiei. Cum încearcă ministrul Mediului să-l împiedice

Fostul director Romsilva acuzat că a dat prime de milioane vrea din nou șefia regiei. Cum încearcă ministrul Mediului să-l împiedice

Marius-Dan Sîiulescu, fostul director interimar al Romsilva, s-a înscris la concursul pentru funcția de director general al regiei, în ciuda acuzațiilor grave privind acordarea de prime ilegale de zeci de milioane de euro.

Reclamă
Reclamă