O britanică a ajuns într-o celulă a poliției, unde a fost ținută mai bine de șapte ore, după ce a confiscat două iPad-uri care aparțineau copiilor săi, fiind acuzată de furt!
Reclamă
O britanică a ajuns într-o celulă a poliției, unde a fost ținută mai bine de șapte ore, după ce a confiscat două iPad-uri care aparțineau copiilor săi, fiind acuzată de furt!