Candidatul USR la Primăria Capitalei, Cătălin Drulă, a declarat că Bucureștiul ar trebui condus de o singură administrație, argumentând că actualul sistem, cu șase sectoare și primării separate, este ineficient și generează „haos urbanistic”.
Reclamă