Două femei au fost rănite, luni, de un copac care s-a rupt în București, a informat Poliția Capitalei, precizând că cele două au fost duse la spital, pentru îngrijiri medicale.
Reclamă
Două femei au fost rănite, luni, de un copac care s-a rupt în București, a informat Poliția Capitalei, precizând că cele două au fost duse la spital, pentru îngrijiri medicale.