Două dintre victimele exploziei din localitatea Letea Veche, județul Bacău, vor fi trimise Austria pentru continuarea tratamentului de specialitate. Cei doi au fost internați inițial la Spitalul Clinic de Urgență „Bagdasar-Arseni” din București.
Reclamă