Dosarul în care este investigată moartea unei fetiţe într-o clinică stomatologică din Bucureşti, după ce i s-a făcut o procedură de sedare, a fost preluat de Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti.
Dosarul în care este investigată moartea unei fetiţe într-o clinică stomatologică din Bucureşti, după ce i s-a făcut o procedură de sedare, a fost preluat de Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti.