Marti, Iunie 16

Doi români, arestați în Spania pentru că exploatau oameni angajați la negru

Doi români, arestați în Spania pentru că exploatau oameni angajați la negru

Procurorii din Valladolid solicită o pedeapsă de patru ani de închisoare pentru cuplul de români.

Reclamă
Reclamă