Un șofer a pierdut controlul mașinii pe Bulevardul Octavian Goga din Capitală și a intrat cu autoturismul în mai mulți călători aflați în stație.
Reclamă
Un șofer a pierdut controlul mașinii pe Bulevardul Octavian Goga din Capitală și a intrat cu autoturismul în mai mulți călători aflați în stație.