Luni, Iunie 22

Doi copii de 7 și 13 ani au sunat la 112 să anunțe că sunt sechestrați. De ce au fost amendate părinții

Doi copii de 7 și 13 ani au sunat la 112 să anunțe că sunt sechestrați. De ce au fost amendate părinții

Polițiștii din județul Dâmbovița au fost în alertă, după ce doi copii de 7 și 13 ani au sunat în glumă la 112, să anunțe că sunt sechestrați. Mamele lor au fost amendate.

Reclamă
Reclamă