Polițiștii din județul Dâmbovița au fost în alertă, după ce doi copii de 7 și 13 ani au sunat în glumă la 112, să anunțe că sunt sechestrați. Mamele lor au fost amendate.
Reclamă
Polițiștii din județul Dâmbovița au fost în alertă, după ce doi copii de 7 și 13 ani au sunat în glumă la 112, să anunțe că sunt sechestrați. Mamele lor au fost amendate.