Prim-vicepreședintele PSD, Olguța Vasilescu, a lansat critici dure la adresa coaliției de guvernare, acuzând lipsa consultării partidului său în luarea deciziilor importante și amenințând implicit cu ieșirea PSD de la guvernare.
Reclamă
Prim-vicepreședintele PSD, Olguța Vasilescu, a lansat critici dure la adresa coaliției de guvernare, acuzând lipsa consultării partidului său în luarea deciziilor importante și amenințând implicit cu ieșirea PSD de la guvernare.