Un bărbat a fost găsit mort, luni, 12 mai, în apropierea Spitalului Județean din Timișoara, chiar lângă morga unității medicale. Descoperirea a fost făcută de un medic. Se pare că bărbatul era internat la secția de neurochirurgie.
Reclamă
Un bărbat a fost găsit mort, luni, 12 mai, în apropierea Spitalului Județean din Timișoara, chiar lângă morga unității medicale. Descoperirea a fost făcută de un medic. Se pare că bărbatul era internat la secția de neurochirurgie.