Guvernul a decis joi suplimentarea cu 197 de posturi a schemei de personal a Gărzii Forestiere Naționale. Executivul condus de Ilie Bolojan motivează că măsura este necesară pentru respectarea angajamentelor pe care România și le-a asumat la nivel european și internațional.
Reclamă