Doi tineri din București au renunțat la Capitală pentru liniștea muntelui: au ales să-și ducă traiul în inima Transilvaniei, la poalele Munților Făgăraș. În pandemie, Andreea și Emanuel au cumpărat o casă veche în satul Nou Român, județul Sibiu, pe care o renovează în regim propriu.
Reclamă