Ministrul Energiei, Bogdan Ivan, a explicat motivul pentru care a decis să doneze 20% din salariu și a precizat ce s-a întâmplat cu banii colectați.
Reclamă
Ministrul Energiei, Bogdan Ivan, a explicat motivul pentru care a decis să doneze 20% din salariu și a precizat ce s-a întâmplat cu banii colectați.