Miercuri, Iunie 24

Daniel David avertizează că „începem să nu mai avem profesori” în școli. Ce soluții propune

Daniel David avertizează că „începem să nu mai avem profesori” în școli. Ce soluții propune

Ministrul Educației, Daniel David, avertizează că există o problemă reală cu personalul angajat, explicând că „începem să nu mai avem profesori”.

Reclamă
Reclamă