Daniel Băluță, candidatul PSD la Primăria Capitalei, a promis că nu va concedia angajați ai Primăriei Capitalei dacă va câștiga mandatul de primar general. Acesta consideră „iresponsabile” mesajele de tipul „curățăm tot personalul incompetent”.
Reclamă