Legea care stabilește că șoferii care urcă la volan cu „droguri în sânge” riscă până la 5 ani de pușcărie a trecut de prima cameră sesizată din Parlament.
Legea care stabilește că șoferii care urcă la volan cu „droguri în sânge” riscă până la 5 ani de pușcărie a trecut de prima cameră sesizată din Parlament.