Un nou scandal zguduie sistemul de sănătate din România, după ce mulți angajați ai Casei Județene de Asigurări de Sănătate Bacău sunt acuzați că au pus la cale o fraudă de proporții, prin care au sustras peste un milion de lei bani publici, timp de trei ani.
Reclamă