Administrația Națională de Meteorologie (ANM) a emis, duminică, două atenționări Cod galben de caniculă valabile pentru datele de 7, respectiv 8 iulie, în peste 20 de județe din țară. Săptămâna viitoare vom avea parte de temperaturi și mai ridicate.
Reclamă