Primarul municipiului Cluj-Napoca, Emil Boc, a anunțat, printr-un videoclip publicat luni pe rețelele de socializare, că oamenii pot intra în clădirea Primăriei cu animalele de companie.
Reclamă
Primarul municipiului Cluj-Napoca, Emil Boc, a anunțat, printr-un videoclip publicat luni pe rețelele de socializare, că oamenii pot intra în clădirea Primăriei cu animalele de companie.