Circulaţia feroviară pe Magistrala Bucureşti – Constanţa a fost oprită temporar, duminică, din cauza unui incendiu de vegetaţie în zona staţiei Dragoş Vodă şi în linie curentă între Dragoş Vodă şi Ciulniţa. Traficul feroviar a fost ulterior reluat, dar întârzierile sunt semnificative.
Reclamă