Primării Municipiului București și cel al Sectorului 4 au avut marți, 17 aprilie, o întâlnire de lucru în cadrul căreia au fost discutate mai multe proiecte de infrastructură și urbanism.
Reclamă
Primării Municipiului București și cel al Sectorului 4 au avut marți, 17 aprilie, o întâlnire de lucru în cadrul căreia au fost discutate mai multe proiecte de infrastructură și urbanism.