La Timișoara, primul ministru s-a rușinat că e moldovean și a jignit aproape o treime dintre alegători, generalizând în acest fel propriul complex de inferioritate resimțit în Vestul țării.
Reclamă
La Timișoara, primul ministru s-a rușinat că e moldovean și a jignit aproape o treime dintre alegători, generalizând în acest fel propriul complex de inferioritate resimțit în Vestul țării.