Un elev din Constanța a reușit să obțină doar media 1 la Evaluarea Națională, luând doar punctul din oficiu la ambele probe scrise date săptămâna trecută.
Reclamă
Un elev din Constanța a reușit să obțină doar media 1 la Evaluarea Națională, luând doar punctul din oficiu la ambele probe scrise date săptămâna trecută.