O anchetă de amploare zguduie Serviciul de Ambulanță din sud-vestul Angliei, după ce un paramedic şi o asistentă medicală au fost arestați, fiind acuzați de moartea a șase pacienți, pe care nu i-au transportat la spital, lăsându-i acasă, să moară.
Reclamă