O anchetă a fost demarată Capitală, după ce o femeie a sesizat Poliţia că a găsit-o pe sora sa decedată într-o locuinţă din Sectorul 4. Femeia nu mai fusese văzută de câteva zile, iar vecinii s-au arătat deranjaţi de mirosul ce venea din apartament.
Reclamă