Deşi după Post vine „marea dezlegare” la ouă, carne, cozonaci, pască şi drob, medicii recomandă să nu facem excese alimentare. Ouăle sunt nutritive și ne mențin sătui mai multă vreme, de aceea este bine să le mâncăm la micul dejun.
Reclamă
Deşi după Post vine „marea dezlegare” la ouă, carne, cozonaci, pască şi drob, medicii recomandă să nu facem excese alimentare. Ouăle sunt nutritive și ne mențin sătui mai multă vreme, de aceea este bine să le mâncăm la micul dejun.