Sambata, Iunie 27

Căldura întârzie din nou în București. „Echilibrarea sistemului” se prelungește, iar mii de apartamente rămân în frig

Căldura întârzie din nou în București. „Echilibrarea sistemului” se prelungește, iar mii de apartamente rămân în frig

Furnizarea căldurii în București a fost din nou amânată. Termoenergetica a prelungit perioada de „echilibrare a sistemului” până pe 23 ianuarie.

Reclamă
Reclamă