Bucureștiul se află mult în urmă în privința calității aerului, în principal din cauza faptului că mașinile poluante nu sunt taxate corespunzător, a declarat joi primarul general interimar al Capitalei.
Reclamă
Bucureștiul se află mult în urmă în privința calității aerului, în principal din cauza faptului că mașinile poluante nu sunt taxate corespunzător, a declarat joi primarul general interimar al Capitalei.