În ultimii doi ani, 13 directori din cadrul Romsilva au încasat bonusuri de pensionare în valoare totală de un milion de euro, a dezvăluit ministrul Mediului, Diana Buzoianu.
Reclamă
În ultimii doi ani, 13 directori din cadrul Romsilva au încasat bonusuri de pensionare în valoare totală de un milion de euro, a dezvăluit ministrul Mediului, Diana Buzoianu.