Președintele Ilie Bolojan a făcut o vizită Armatei României de la Sarajevo sâmbătă, 17 mai, „pentru a-i vizita pe militarii care mențin pacea în Bosnia și Herțegovina, alături de aliații noștri.”
Președintele Ilie Bolojan a făcut o vizită Armatei României de la Sarajevo sâmbătă, 17 mai, „pentru a-i vizita pe militarii care mențin pacea în Bosnia și Herțegovina, alături de aliații noștri.”