Premierul susține că nu folosește „demisia” ca o formă de presiune în Coaliție pentru a face reformele din adminsitrație. „Mi se pare un act de responsabilitate față de cetățeni să poți să duci un proiect la bun sfârșit”, a spus șeful Guvernului.
Premierul susține că nu folosește „demisia” ca o formă de presiune în Coaliție pentru a face reformele din adminsitrație. „Mi se pare un act de responsabilitate față de cetățeni să poți să duci un proiect la bun sfârșit”, a spus șeful Guvernului.