Marti, Iunie 23

Bogdan Ivan a discutat la Davos cu Directorul General al AIEA despre rolul energiei nucleare în România

Bogdan Ivan a discutat la Davos cu Directorul General al AIEA despre rolul energiei nucleare în România

Ministrul Energiei, Bogdan Ivan, a avut discuţii, miercuri, la Forumul de la Davos, cu Directorul General al Agenţiei Internaţionale pentru Energie Atomică, despre rolul energiei nucleare în România.

Reclamă
Reclamă