Miercuri, Iunie 24

Bătaie într-o şcoală din Dâmboviţa. Elev de clasa a VI-a, lovit cu pumnii de câţiva colegi mai mari chiar în sala de clasă

Bătaie într-o şcoală din Dâmboviţa. Elev de clasa a VI-a, lovit cu pumnii de câţiva colegi mai mari chiar în sala de clasă

Un nou caz de violență școlară a fost surprins într-o unitate de învățământ din județul Dâmbovița, unde un elev de clasa a VI-a a fost agresat fizic de câţiva colegi mai mari, chiar în sala de clasă.

Reclamă
Reclamă