Fostul președinte Traian Băsescu a criticat dur guvernul şi în mod special pe Marcel Ciolacu, despre care spune că ar fi trebuit să demisioneze încă din noiembrie anul trecut, în urma anulării alegerilor.
Reclamă
Fostul președinte Traian Băsescu a criticat dur guvernul şi în mod special pe Marcel Ciolacu, despre care spune că ar fi trebuit să demisioneze încă din noiembrie anul trecut, în urma anulării alegerilor.