Un bărbat în vârstă de 37 de ani a fost reținut de polițiști, în București, pentru că a încălcat un ordin de protecție emis împotriva sa. Bărbatul a fost, de asemenea, acuzat de distrugere.
Reclamă
Un bărbat în vârstă de 37 de ani a fost reținut de polițiști, în București, pentru că a încălcat un ordin de protecție emis împotriva sa. Bărbatul a fost, de asemenea, acuzat de distrugere.