Marti, Iunie 23

Bărbat înjunghiat pe podul jucătorilor români de alba-neagra din centrul Londrei

Bărbat înjunghiat pe podul jucătorilor români de alba-neagra din centrul Londrei

Un bărbat a fost înjunghiat, duminică, la câțiva metri de Palatul Parlamentului din Londra, pe Westminster Bridge, podul pe care zeci de români joacă alba-neagra.

Reclamă
Reclamă