Un bărbat de 33 de ani a fugit din secția de psihiatrie a Spitalului Județean de Urgență Bistrița, cu gândul de a ucide o tânără pentru care dezvoltase o obsesie, încă de pe vremea când aceasta era minoră.
Reclamă
Un bărbat de 33 de ani a fugit din secția de psihiatrie a Spitalului Județean de Urgență Bistrița, cu gândul de a ucide o tânără pentru care dezvoltase o obsesie, încă de pe vremea când aceasta era minoră.