Daniel Băluță, candidatul PSD la Primăria Capitalei, a declarat despre Nicușor Dan, fostul primar al Capitalei, astăzi președintele României, că „a făcut tot ceea ce i-a stat în putință pentru a face lucruri cât mai bune pentru bucureșteni”.
Reclamă
Daniel Băluță, candidatul PSD la Primăria Capitalei, a declarat despre Nicușor Dan, fostul primar al Capitalei, astăzi președintele României, că „a făcut tot ceea ce i-a stat în putință pentru a face lucruri cât mai bune pentru bucureșteni”.