Un cetățean austriac a fost oprit de polițiștii din Arad după ce a condus pe D.N. 79 cu viteză de 155 km/h, depășind limita legală cu 55 km/h. Potrivit autorităților, acesta avea permisul de conducere suspendat.
Un cetățean austriac a fost oprit de polițiștii din Arad după ce a condus pe D.N. 79 cu viteză de 155 km/h, depășind limita legală cu 55 km/h. Potrivit autorităților, acesta avea permisul de conducere suspendat.