Ministerul Afacerilor Externe (MAE) îi informează pe cetăţenii români care se află, tranzitează sau intenţionează să călătorească în Bulgaria că autorităţile din țara vecină au modificat legea privind circulaţia pe drumurile publice, cu obligativitatea achitării pe loc a amenzilor primite în trafic.
Reclamă