Miercuri, Iunie 24

Angela Similea reclamă că piesa „Casa mea” a fost folosită într-o campanie DSU fără acordul ei. Reacția Distrigaz

Angela Similea reclamă că piesa „Casa mea” a fost folosită într-o campanie DSU fără acordul ei. Reacția Distrigaz

Cântăreața Angela Similea a reacționat după ce refrenul piesei sale „Casa mea” a fost utilizat într-o campanie de informare privind siguranța populației, inițiată de Distrigaz Sud Rețele în parteneriat cu Departamentul pentru Situaţii de Urgenţă (DSU), fără ca artista să fie consultată.

Reclamă
Reclamă